Kariéra

Programátor C# / Projektový manažer

Hledáme zaměstnance na HPP se znalostmi programování a schopností řídit projekty. Vzdělání a zkušenosti v elektro oboru výhodou.

Náplň práce:

  • vedení projektů, komunikace se zákazníkem, zajištění dodávek,
  • úpravy aplikací při instalaci u zákazníka, konfigurace zařízení,
  • při znalostech v elektro oboru návrh a montáž elektro zařízení.

Požadujeme:

  • vzdělání technického směru,
  • znalost programování v C#, MS SQL,
  • dobrá komunikace s lidmi,
  • flexibilita, ŘP skupiny B.

Nabízíme:

  • tvůrčí práci v mladém kolektivu,
  • vedení nových projektů,
  • rozšíření znalostí v oblastech strojového vidění,
  • možnost vybudovat si kariéru.

Programátor C#.NET

Jsme mladá, inovativní technologická firma a v současné době hledáme zaměstnance na pozici programátor.

Co Vás čeká:

  • práce ve firmě, které se daří, zaměstnanci ji mají rádi, a kde se realizují jejich nápady,
  • neformální přátelské prostředí,
  • budete pracovat na informačních systémech (webové a desktop aplikace), zpracovávat reálné požadavky klientů a přemýšlet nad tím, jak ještě zlepšit naše služby,
  • v případě zájmu možnost zapojení do dalších zajímavých projektů inovativní technologické firmy,
  • práce vhodná při studiu i pro absolventy,
  • sick days, variabilní pracovní doba, ...

Budeme po Vás chtít:

  • zkušenost s vývojem v C#.NET, SQL, Visual Studio (ale vše zaškolíme).

V případě Vašeho zájmu nám napište na holis@argutec.eu a pošlete své CV, všechny odpovědi pečlivě čteme a odpovíme všem.

Kontakt:

Ing. Michal Holiš

Tel.: 602 315 141

email: holis@argutec.eu